Про компанію

Ми, в LEDSYSTEMS, спеціалізуємося на продажу світлодіодного обладнання з 2010 року. Ці сучасні технології відкривають широкі можливості для реклами і презентації бізнесу, згодні? Перелік сфер використання світлодіодного освітлення дуже великий. Ось кілька напрямків бізнесу, де наша діяльність найбільш корисна для наших клієнтів:

  • Рекламні носії, вивіски, назви і букви - все це легко реалізувати за допомогою блоків живлення, стрічок, лінійок і модулів.
  • Освітлення офісів, магазинів, баз відпочинку, складських приміщень, заводів і будь-яких інших об'єктів.
  • Домашнє освітлення - будь-які рішення для вашого ремонту і дизайну!
  • Садово-паркове освітлення - розповімо, як зробити все правильно, економно і красиво!

Ми разом з клієнтами любимо і цінуємо світлодіодну продукцію за такі важливі переваги:

  • Тривалий термін служби - не менше 50 тис. Годин (для порівняння - звичайна лампа розжарювання працює в десятки разів менше).
  • Низьке споживання електроенергії. Цей показник в 5-8 разів менше, ніж у ламп розжарювання.
  • Мінімальний нагрів.
  • Здатність працювати у важких умовах. Світлодіодні прилади стійкі до вібрації, ударів, високих і низьких температур, перепадів напруги.
  • Безпека. Завдяки низькій напрузі харчування в більшості продукції ризики ураження електричним струмом мінімальні. У світлодіодних приладах не містяться небезпечні речовини - ртуть, свинець або кадмій.
  • Миттєвість включення.

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ЛЕДСІСТЕМС

З 2011 року ми працюємо з різними проектами світлодіодного освітлення знаходячи індивідуальні рішення для різних сфер діяльності. Незабаром був зареєстрований домен led-systems.com.ua. Усі наступні роки компанія розвивалася і бізнес удосконалювався.

Зараз ми з гордістю можемо сказати, що зареєстрували торгову марку LEDSYSTEMS, зробили сайт ledsystems.ua в новому дизайні, з актуальними пропозиціями, персональними акціями та знижками для кожного з Вас!

ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС

Асортимент розширюється регулярно. Клієнтів стає більше. Ми ростемо і набираємося експертизи.

Зараз у нас є не тільки власний офіс і склади в м Дніпро, а й партнери в інших містах. Ми продаємо світлодіодне освітлення і товари тільки відомих і перевірених виробників: Epistar, Everlight, Epiled, Sanpu, Mean Well, Colored та інших.

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Найближчим часом націлені на відкриття шоу-румів по світлодіодному освітленню у містах України.

Уявімо в цих магазинах повний асортимент продукції, покажемо не тільки інноваційні рішення, а й практичне застосування всієї нашої продукції.

Підпишись на розсилку та отримай -10% на наступне замовлення Отримуйте акції та спеціальні пропозиції, розсилка 1-2 рази на місяць!