Лента новостей

Світлодіоди для освітлення пішохідного мосту в Дніпропетровську

новости
Світлодіоди для освітлення пішохідного мосту в Дніпропетровську
23.12.2015

Спільний проект нашої компанії LED-Systems.com.ua і рекламного агентства "Доміно" - освітлення пішохідного мосту на Монастирський острів у Дніпропетровську! Наші світлодіодні модулі та світлодіодні прожектори відмінно впоралися з поставленим завданням, а партнери з РА "Доміно" знайшли грамотні технічні і дизайнерські рішення системи освітлення.

Наша частина роботи полягала в правильному підборі світлодіодних модулів і прожекторів для такої відповідальної завдання, а партнери з РА "Доміно" розробили і використовували спеціальний контролер освітлення, а також виконали всі пуско-налагоджувальні роботи.

З огляду на, що в цьому році з об'єктивних причин День міста пройшов без феєрверків та інших традиційних розважальних програм, яскравий, блискучий в національних кольорах пішохідний міст на Монастирський острів створював затишок і атмосферу для жителів нашого міста! А результат нашої спільної діяльності Ви можете побачити на фото нижче.

Підпишись на розсилку та отримай -10% на наступне замовлення Отримуйте акції та спеціальні пропозиції, розсилка 1-2 рази на місяць!